Lyžařský areál Aldrov - Rodinné lyžování v Krkonoších

Sezóna 2020/2021 na Aldrově se blíží...

Vážení příznivci zasněžených svahů, lyžování, snowboardingu a zimy vůbec,

pomalu ale jistě se nám blíží začátek lyžařské sezóny 2020/2021 v areálu Aldrov ve Vítkovicích v Krkonoších. Přípravné práce jsou v plném proudu a pevně věříme, že restrikce ze strany vlády budou brzy rozvolněny a sezóna začne tak, jako v minulých letech, zhruba v půlce prosince.

Začněme dobrou zprávou pro Vás a tou je, že ceny zůstávají stejné jako v uplynulé sezóně! Vzhledem k situaci s opatřeními Covid-19 budeme preferovat nákup jízdenek on-line na e-shopu, kde je zakoupíte levněji o 10% než na pokladnách. Možná jste si všimli, že letos nejsou v předprodeji sezónní karty se slevou, byť věříme, že sezóna proběhne bez přerušení, zaručit to nemůžeme... Případné kompenzace by byly velice individuální a ve své podstatě i nákladné. Sezónní karty zůstávají stále v nabídce, ale připravujeme pro Vás alternativní kartu a tou bude "X dní ze sezóny" (podrobnosti připravujeme). V případě večerního lyžování, vrátíme do ceníku i možnost 1hodinové jízdenky.

Chtěli bychom, aby sezóna probíhala bez omezení, ale s ohledem na aktuální vývoj kolem epidemie Covid-19. Proto děláme a připravujeme maximum pro vaše pohodlí a bezpečnost. Cílem všech opatření, která budeme v letošní sezóně v areálu Aldrov společně dodržovat, je minimalizace rizika nákazy a šíření koronaviru Covid-19. Sledujte tedy naše stránky nebo Facebook, kde budeme aktuálně informovat o požadovaných opatřeních.

Sledujte nás, brzy zveřejníme datum zahájení sezóny.

Těšíme se na Vás.
Areál Aldrov

Image

Aldrov resort

Image

Krkonošské cyklotoulání

Krkonošské cyklotoulání

Partneři areálu:

Přihlásit | © 2004-2019 designed by Petr Holman
Lyžařský areál Ski Aldrov - Vítkovice v Krkonoších