Burton Freestyle Area Vítkovice

Snowpark Burton Freestyle Area ve Vítkovicích v Krkonoších patří mezi největší snowparky v ČR. Původní sjezdovka Jizerka byla v průběhu 12ti let existence snowparku postupně optimalizována tak, aby zde mohl být plnohodnotně provozován snowboarding a freeskiing a to v jakékoliv levelu ježdění. K projektu patří také každoročně spousty eventů, jak pro širokou veřejnost, tak profesionální jezdce. Kvalitní snowpark s pravidelnou denní údržbou, pohodová komunita a jezdecký progres pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví a zkušeností. To je Burton Freestyle Area. Těšíme se na vás!!!

Od začátku vzniku snowparku v roce 2011 si zakládáme na kvalitě překážek, skoků a pravidelné každodenní údržbě. Neustále investujeme ve spolupráci se skiareálem Aldrov do infrastruktury snowparku s cílem zlepšovat podmínky pro návštěvníky. Snowpark každý rok stavíme a v průběhu sezóny přestavujeme s ohledem na různé úrovně ježdění a své si najdou jak úplní začátečníci, tak pokročilí jezdci.

O každodenní ruční a strojní údržbu snowparku se stará parta shaperů Freestyle Area čítající celkem 5 profesionálů s letitými zkušenostmi, samozřejmě v těsné kooperaci se skiareálem Aldrov. Burton Freestyle Area je rozdělena na easy/medium/profi sekci dle obtížnosti překážek a velikosti skoků. Na své si přijdou jak začátečníci, tak pokročilí jezdci.

V plné sezóně zde najdete usazených více jak 30 překážek a 6 skoků, které jsou navrženy s ohledem na maxiální bezpečnost. Burton Freestyle Area disponuje hliněnými platformami pro překážky a skoky, vlastním zasněžováním čítající 3 sněžná děla a 2 sprchy, vlastním vlekem-kotvou Doppelmayer s kapacitou 1200 osob/hodinu, rolbou Pisten Bully 300 s navijákem pro údržbu dopadů velkých skoků. 

Více info o snowparku, kempech, škole a akcích najdete na webu: www.freestylearea.euFacebook a Instagram snowparku: @freestylearea.eu
Ohlašovna úrazů je v horní či spodní stanici vleku snowparku, či tel: +420 720 486 037


Výukové snowboard kempy

Efektivní výuka freestyle snowboardingu pro širokou veřejnost formou výukových kempů pod vedením profesionálních jezdců a licencovaných instruktorů ve vždy připraveném snowparku Burton Freestyle Area. Kempy jsou vícedenní a obsahují ubytování, polopenzi, coaching/videocoaching, permanentku, tématické workshopy a soutěže.

Kontaktní osoba: Martin Matouš
tel: +420 608 319 193
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.freestylearea.eu/kempyAldrov snowsports school

Individuální či skupinová výuka klasické metodiky snowboardingu a lyžování na všech úrovních pod vedením zkušených instruktorů, kteří bezpečnou a srozumitelnou formou schopni předávat své zkušenosti dále. Možnost výuky freestyle snowboardingu a freeskii v Burton snowparku.
Privátní i skupinové lekce, celosezónní programy, dětský park. Vyučovací doba 9-16 h a večerní lyžování na Aldrově, sídlíme u horní stanice vleku Jizerka.


Kontaktní osoba: Jakub Schuster

tel: +420 775 637 456

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.aldrovsnowsports.cz

 

Sportovní klub Freestyle Area Academy

Snowpark ve Vítkovicích poskytuje ideální podmínky pro trénink freestyle snowboardingu, proto to něj většina českých sportovních klubů pravidelně jezdí a proto má snowpark také svůj vlastní sportovní klub. Věnujeme se mladým snowboarďákům a snowboarďačkám, ať už jsou jejich ambice výkonnostního a závodního charakteru, nebo si jen chtějí užívat zábavu v dobré partě na sněhu a při učení nových triků. Pravidelné tréninky probíhají celou sezónu každou sobotu a neděli a přestože sídlíme v tom nejlepším snowparku, občas vyrážíme na návštěvu i do okolních středisek.

https://www.facebook.com/freestyleareaacademy

https://www.instagram.com/freestyleareaacademy


Image

Partneři:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Přihlásit | © 2004-2022 designed by Petr Holman
Lyžařský areál Ski Aldrov - Vítkovice v Krkonoších