Burton Freestyle Area Vítkovice

Snowpark Burton Freestyle Area ve Vítkovicích v Krkonoších patří mezi největší snowparky v ČR. Původní sjezdovka Jizerka byla v průběhu 12ti let existence snowparku postupně optimalizována tak, aby zde mohl být plnohodnotně provozován snowboarding a freeskiing a to v jakékoliv levelu ježdění. K projektu patří také každoročně spousty eventů, jak pro širokou veřejnost, tak profesionální jezdce. Kvalitní snowpark s pravidelnou denní údržbou, pohodová komunita a jezdecký progres pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví a zkušeností. To je Burton Freestyle Area. Těšíme se na vás!!!

Od začátku vzniku snowparku v roce 2011 si zakládáme na kvalitě překážek, skoků a pravidelné každodenní údržbě. Neustále investujeme ve spolupráci se skiareálem Aldrov do infrastruktury snowparku s cílem zlepšovat podmínky pro návštěvníky. Snowpark každý rok stavíme a v průběhu sezóny přestavujeme s ohledem na různé úrovně ježdění a své si najdou jak úplní začátečníci, tak pokročilí jezdci.

O každodenní ruční a strojní údržbu snowparku se stará parta shaperů Freestyle Area čítající celkem 5 profesionálů s letitými zkušenostmi, samozřejmě v těsné kooperaci se skiareálem Aldrov. Burton Freestyle Area je rozdělena na easy/medium/profi sekci dle obtížnosti překážek a velikosti skoků. Na své si přijdou jak začátečníci, tak pokročilí jezdci.

V plné sezóně zde najdete usazených více jak 30 překážek a 6 skoků, které jsou navrženy s ohledem na maxiální bezpečnost. Burton Freestyle Area disponuje hliněnými platformami pro překážky a skoky, vlastním zasněžováním čítající 3 sněžná děla a 2 sprchy, vlastním vlekem-kotvou Doppelmayer s kapacitou 1200 osob/hodinu, rolbou Pisten Bully 300 s navijákem pro údržbu dopadů velkých skoků. 

Více info o snowparku, kempech, škole a akcích najdete na webu: www.freestylearea.euFacebook a Instagram snowparku: @freestylearea.eu
Ohlašovna úrazů je v horní či spodní stanici vleku snowparku, či tel: +420 720 486 037


Výukové snowboard kempy

Efektivní výuka freestyle snowboardingu pro širokou veřejnost formou výukových kempů pod vedením profesionálních jezdců a licencovaných instruktorů ve vždy připraveném snowparku Burton Freestyle Area. Kempy jsou vícedenní a obsahují ubytování, polopenzi, coaching/videocoaching, permanentku, tématické workshopy a soutěže.

Kontaktní osoba: Martin Matouš
tel: +420 608 319 193
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.freestylearea.eu/kempyAldrov snowsports school

Individuální či skupinová výuka klasické metodiky snowboardingu a lyžování na všech úrovních pod vedením zkušených instruktorů, kteří bezpečnou a srozumitelnou formou schopni předávat své zkušenosti dále. Možnost výuky freestyle snowboardingu a freeskii v Burton snowparku.
Privátní i skupinové lekce, celosezónní programy, dětský park. Vyučovací doba 9-16 h a večerní lyžování na Aldrově, sídlíme u horní stanice vleku Jizerka.


Kontaktní osoba: Jakub Schuster

tel: +420 775 637 456

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.aldrovsnowsports.cz

 

Sportovní klub Freestyle Area Academy

Snowpark ve Vítkovicích poskytuje ideální podmínky pro trénink freestyle snowboardingu, proto to něj většina českých sportovních klubů pravidelně jezdí a proto má snowpark také svůj vlastní sportovní klub. Věnujeme se mladým snowboarďákům a snowboarďačkám, ať už jsou jejich ambice výkonnostního a závodního charakteru, nebo si jen chtějí užívat zábavu v dobré partě na sněhu a při učení nových triků. Pravidelné tréninky probíhají celou sezónu každou sobotu a neděli a přestože sídlíme v tom nejlepším snowparku, občas vyrážíme na návštěvu i do okolních středisek.

https://www.facebook.com/freestyleareaacademy

https://www.instagram.com/freestyleareaacademy


Image

Partneři:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Přihlásit | © 2004-2022 designed by Petr Holman
Lyžařský areál Ski Aldrov - Vítkovice v Krkonoších